Беларуская лакалізацыя знаходзіцца ў стадыі развіцця. Будзем ўдзячныя любой дапамозе ў яе напаўненні і перакладах з іншых моў.

Єгошуа Гершель Львов d. 1712

Зьвесткі зь Радавод

Запіс:787449
Jump to: navigation, search
Род Львови
Пол мужчына
Поўнае імя
ад нараджэння
Єгошуа Гершель Львов
Бацькі

Агрон Мойсеїв син Львов [Львови]

Падзеі

нараджэнне дзіцяці: Мойсей Єгошуєв син Львов [Львови]

1712 смерць:

Нататкі

Батьком Мойсея був Єґошуа Гешель Львів, котрий був рабином Тріра протягом довшого часу (отже, ім я Гешель батька Карла походить від прадіда). Єґошуа Гешель Львів (помер 1712 р.) був сином Агрона Львова, який, знову ж, був сином Мойсея зі Львова.

Про цього Мойсея зі Львова не відомо нічого. З його титулу дізнаємося, що належав до числа вчених; із прізвища, яке стало родовим ім ям, дізнаємося, що походив зі Львова; але про його походження в самому Львові не говорить воно нам нічого . Отже, бачимо, як із дійсно математичною точністю др. Вахштайн провадить родовід Маркса до XVII ст. Вахштайнові вдалося реконструювати цей родовід ще й далі в глибину віків, відкриваючи серед галереї предків Карла Маркса справді сенсаційні імена.

Єґошуа Гешель Львів у одному зі своїх творів згадує про краківського вченого Йосифа бен Ґерсона Гаконена (автора Шеерітйосиф ), а також знаного Меїра Катцеленбоґена (Магарам Падуя) як про своїх предків. Отже, робить висновок Вахштайн, маємо справу з трьома родинами, які поєдналися завдяки одруженням. Ними є Катцеленбоґен, Коген і Мойсей або Львів. Пригляньмося до сім ї Катцеленбоґен. Меїр бен Ісаак Катцеленбоґен, славний талмудист із Падуї, помер 1565 р. Його наступником у Падуї був син Самуїл Юда, а сином Самуїла Юди той, знаний у Польщі й усюди відомий поза Польщею Саул Валь-Катцеленбоґен із Бреста-Литовського, про якого складають легенди, мовляв, він був польським королем протягом однієї ночі. Цей Меїр Валь одружився з Несльою, донькою Мойсея Когена, рабина з Луцька. Батьком Мойсея Когена був Песах, син Танхума, а Танхум був сином Йосифа бен Ґерсона Гаконена, автора Шеерітйосиф , який помер 1591 р. у Кракові. Єґошуа Гешель Львів зарахував обох світлих мужів Меїра Катцеленбоґена та Йосифа Когена до своїх предків. Отак ідучи слідами Вахштайна, з ясовуємо генеалогічний ланцюг, який цікавить нас не лише з поглядів на імпонуючу галерею єврейських предків уже в другому поколінні вихрещеного Карла Маркса, а й тому, що ці дані вказують напрямки мандрівок єврейських родин.


Бліжэйшыя продкі і нашчадкі

Дзяды
Дзяды
Бацькі
Бацькі
 
== 3 ==
== 3 ==
Дзеці
Дзеці
Унукі
Eva Lwow
нараджэнне: 1753
смерць: 1823
Унукі

праекты
На іншых мовах